Rijschema

Op deze pagina staat wie er rijdt, waarheen en hoe laat er vertrokken wordt.

Mocht je de betreffende datum niet kunnen rijden probeer dan eerst onderling te ruilen, alvorens de juiste Wedstrijdsecretaris in te schakelen. 

Vervoersschema 2de helft veld 2019
 

RDZ A1 Tegenstander Vertrektijd Chauffeurs    
20-4-2019 MIA A2 11:30 Borgers Groeneveld Catsburg
25-5-2019 ODIK A2 10:00 Weerdmeester v. Minnen vd Bijl
15-6-2019 Telstar A2 13:00 Borgers Hakkert Catsburg
           
RDZ B1 Tegenstander Vertrektijd Chauffeurs    
24-4-2019 Revival B1 18:00 Hakkert Filius van Hasselt
25-5-2019 Antilopen B2 09:00 Ritman Ploeg Letter
15-6-2019 Viking B1 11:45 Bloemendal Filius van Hasselt
           
RDZ B2 Tegenstander Vertrektijd Chauffeurs    
20-4-2019 Fortissimo B3 12:00 vd Craats Drost Haan
25-5-2019 Midlandia B1 09:00 Hakkert Hoogstraten Korpershoek
15-6-2019 HKC (U) B1 10:30 Melkert Proost Tan

D1:
11 mei            8:00                 Arnhem                      Nesselaar, Zweepe, Smeenk
18 mei            8:15                 Driebergen                 Ridderbosch, vt Klooster, Roos
15 juni             10:00               IJsselstein                   Bloemendal, Schaafsma, Van Rooijen

D2:
20 april           10:40               Vianen                        Sitaram, de Jong, Nienhuis
18 mei            10:00               Wijk bij Duurstede     Hakkert, Kreeftmeijer, te Winkel
15 juni             9:30                 Utrecht                       De Goede, Sitaram, Liew

E1
20 april                 9.00 uur               Geldermalsen             van Ledden, van Zelst
18 mei                 9.00 uur               Utrecht                         Bitter, Houben
15 juni                 8.30 uur               Nieuwegein                  Alberts, van Rheenen

E2                          
20 april                 8.45 uur               Driebergen                        De Wit, Vlemmix
18 mei                  09.00 uur             IJsselstein                          Liew, Mendes
15 juni                  10.30 uur             Nieuwegein                      van Tricht, de Vette

E3                          
20 april                 9.00 uur               IJsselstein                        Alberts, Bijpost
25 mei                  09.00 uur             Vianen                              van Ledden, Mienis
15 juni                  09.30 uur             Utrecht                              Semmelink, Jaspar

E4                          
20 april                 8.45 uur               Driebergen                       Mandema, de Kloet
25 mei                  10.15 uur             Utrecht                             van Herk, Huurma
15 juni                  9.15 uur               Woudenberg                    Roos, van den Broek

F1          
20 april                 9.15 uur               Wijk bij Duurstede         Hakkert, Tan
25 mei                  8.00 uur               Amersfoort                       Van de Kleut, Nesselaar
15 juni                  9.00 uur               Woudenberg                    Van de Kleut, Van ‘t Klooster

F2          
20 april                 9.45 uur               Geldermalsen                  Van der Linde, Roos
25 mei                  9.00 uur               Utrecht                             De Goede, Van Stek
15 juni                  9.00 uur               Maartensdijk                    Alberts, Bijkerk