Rijschema

 

Op deze pagina staat wie er rijdt, waarheen en hoe laat er vertrokken wordt.

Mocht je de betreffende datum niet kunnen rijden probeer dan eerst onderling te ruilen, alvorens de juiste Wedstrijdsecretaris in te schakelen. 

Vervoersschema 1ste helft veld 2019-2020

RDZ A1 Locatie Vertrektijd Chauffeurs    
07-09-2019 Huizen 10:15 Borgers v Minnen Filius
28-09-2019 Amersfoort 11:30 Hans Hakkert Ritman
12-10-2019 Driebergen 13:00 Hans Proost Bloemendal
           
RDZ B1 Locatie Vertrektijd Chauffeurs    
07-09-2019 Westbroek 10:10 Letter Melkert Drost
28-09-2019 Maartensdijk 11:00 Korpershoek Hakkert Haan
12-10-2019 Ijsselstein 11:30 Tan Hoogstraten Letter
           
RDZ C1 Locatie Vertrektijd Chauffeurs    
14-09-2019 Wk b Duurstede 10:30 vt Klooster Roos Zweepe
05-10-2019 Ijsseslstein 11:00 v Stek Nesselaar van Rooijen
19-10-2019 Tiel 11:15 Bloemendal Ridderbosch Schaafsma

 

RDZ D1 Locatie Vertrektijd Chauffeurs    
07-09-2019 Westbroek 09:00 Bitter v Rhenen Liew
28-09-2019 Huizen 11:00 Bitter de Vette Houben
12-10-2019 Driebergen 08:15 Bitter Nienhuis Sitaram
           
RDZ D2 Locatie Vertrektijd Chauffeurs    
07-09-2019 Bunnik 10:45 Kreeftmeijer Mendes vd Steene
28-09-2019 Utrecht 10:30 Liew te Winkel de Goede
12-10-2019 Lexmond 12:00 Huurman van Dam Mandema

 

RDZ E1 Locatie Vertrektijd Chauffeurs  
07-09-2019 Maarssen 10:00 Simmelink Bijpost
28-09-2019 Vleuten 09:00 Mienis van Herk
12-10-2019 Driebergen 09:30 vt Klooster Bijpost
         
RDZ E2 Locatie Vertrektijd Chauffeurs  
07-09-2019 Maarssen 11:00 Alberts Jaspar
28-09-2019 Vianen 11:00 vd Broek de Kloet
12-10-2019 Driebergen 09:30 van Ledden Jaspar
         
RDZ E3 Locatie Vertrektijd Chauffeurs  
07-09-2019 Wk b Duurstede 12:30 Tan Hakkert
14-09-2019 Rhenen 09:25 Alberts vd Linde
28-09-2019 Woudenberg 09:30 Kleut Roos
         
RDZ E4 Locatie Vertrektijd Chauffeurs  
14-09-2019 Doorn 09:00 van Stek Groenewoud
21-09-2019 Vleuten 10:15 Bijkerk de Goede
05-10-2019 Maartensdijk 10:00 dl Mar vd Steene