Scheidsrechters

Marc van het Klooster is scheidsrechterscoordinator

Als je een keer niet kan fluiten, probeer dan onderling te ruilen.

Heb je vragen dan kan je contact opnemen met
scheidsrechters@ckvrdz.nl of met Marc.

 

Rooster scheidsrechters zaalcompetitie 2018/2019
         
Week 1 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  12 jan. 11:15 RDZ B2 Olav Boelens
  12 jan. 12:20 RDZ B1 Enrico de Jong
  12 jan. 13:30 RDZ 2 KNKV
  12 jan. 14:45 RDZ 1 KNKV
         
         
Week 2 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  19 jan. 10:15 RDZ E4 Gertjan van Herk
  19 jan. 10:15 RDZ E3 Thomas Bloemendal
  19 jan. 11:15 RDZ E2 Wietze Weerdmeester
  19 jan. 11:15 RDZ F2 Thomas Werkhoven
  19 jan. 12:15 RDZ E1 Jan Drost
  19 jan. 12:15 RDZ F1 Marc van 't Klooster
  19 jan. 13:20 RDZ A1 Enrico de Jong
         
         
Week 3 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  26 jan. 11:15 RDZ B2 Robert Albers
  26 jan. 12:15 RDZ 3 Olav Boelens
  26 jan. 13:30 RDZ 2 KNKV
  26 jan. 14:45 RDZ 1 KNKV
         
         
Week 4 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  2 feb. 11:15 RDZ B2 Erik Alberts
  2 feb. 12:15 RDZ B1 Jelle van Garderen
  2 feb. 13:15 RDZ A1 Jan Drost
  2 feb. 14:30 RDZ 2 KNKV
  2 feb. 15:45 RDZ 1 KNKV
         
         
Week 5 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  9 feb. 10:15 RDZ E4 Gertjan van Herk
  9 feb. 11:15 RDZ E3 Wietze Weerdmeester
  9 feb. 11:15 RDZ F2 Thomas Werkhoven
  9 feb. 12:15 RDZ E1 Jan Drost
  9 feb. 12:15 RDZ E2 Thomas Bloemendal
  9 feb. 13:15 RDZ D1 Marc van 't Klooster
  9 feb. 14:15 RDZ D2 Jelle van Garderen
  9 feb. 15:20 RDZ 3 Olav Boelens
         
         
Week 6 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  16 feb. 10:15 RDZ E4 Gertjan van Herk
  16 feb. 11:15 RDZ E2 Harm de Boo
  16 feb. 11:15 RDZ F2 Wouter van Minnen
  16 feb. 12:15 RDZ E1 Jan Drost
  16 feb. 12:15 RDZ F1 Harm de Boo
  16 feb. 13:15 RDZ A1 Enrico de Jong
  16 feb. 14:30 RDZ 2 KNKV
  16 feb. 15:45 RDZ 1 KNKV
         
         
Week 9 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  9 mrt. 11:15 RDZ D1 Marc van 't Klooster
  9 mrt. 12:15 RDZ D2 Jelle van Garderen
  9 mrt. 13:20 RDZ B2 Robert Albers
  9 mrt. 14:20 RDZ B1 Erik Alberts
  9 mrt. 15:20 RDZ 3 Olav Boelens
         
         
Week 10 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  16 mrt. 10:15 RDZ E4 Gertjan van Herk
  16 mrt. 11:15 RDZ E2 Thomas Bloemendal
  16 mrt. 11:15 RDZ E3 Wouter van Minnen
  16 mrt. 12:15 RDZ E1 Wietze Weerdmeester
  16 mrt. 12:15 RDZ F1 Thomas Werkhoven
  16 mrt. 13:15 RDZ D1 Thijs Swinkels
  16 mrt. 14:15 RDZ D2 Enrico de Jong
  16 mrt. 15:20 RDZ A1 Jan Drost
         
         
Week 11 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  23 mrt. 11:15 RDZ B2 Enrico de Jong
  23 mrt. 12:15 RDZ B1 Jelle van Garderen
  23 mrt. 13:15 RDZ 3 Olav Boelens
  23 mrt. 14:25 RDZ 2 KNKV
  23 mrt. 15:40 RDZ 1 KNKV
         
         
Week 12 Zaterdag Tijd Team Scheidsrechter
         
  30 mrt. 10:15 RDZ E4 Gertjan van Herk
  30 mrt. 11:15 RDZ E3 Wietze Weerdmeester
  30 mrt. 11:15 RDZ F2 Thomas Werkhoven
  30 mrt. 12:15 RDZ E2 Wouter van Minnen
  30 mrt. 12:15 RDZ F1 Marcel Nesselaar
  30 mrt. 13:15 RDZ D1 Harm de Boo
  30 mrt. 14:15 RDZ D2 Robert Albers