Scheidsrechters

Beste scheidsrechters,

Bijgaand het rooster voor de 2e helft van het veld 2019.

Mocht je onverhoopt de ingeplande wedstrijd niet kunnen fluiten probeer dan in eerste instantie onderling te ruilen. Als dat niet lukt laat het mij dan tijdig weten zodat ik een andere oplossing kan bedenken.

Graag uiterlijk 30 min voor aanvang van de wedstrijd melden bij de verantwoordelijke coaches.

Ben je niet ingeroosterd, maar heb je wel interesse om te fluiten bij de jeugd en/of ben je geinteresseerd in een opleiding mail dan naar scheidsrechters@ckvrdz.nl 

Ook voor overige vragen met betrekking tot scheidsrechters kun je bij mij terecht.

Alvast dank voor jullie medewerking en veel succes met het fluiten!!

Harterlijke groeten,
Marc van 't Klooster

scheidsrechters@ckvrdz.nl 
 

Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
7-sept 12:00 RDZ E4 - TZ E3 Jacob Letter
7-sept 13:00 RDZ C1 - Huizen C1 Marc vt Klooster
7-sept 14:00 RDZ 2 - Oost-Arhnem 5 KNKV
7-sept 15:30 RDZ 1 - Zwaluwen 1 KNKV
       
10-sept 20:00 RDZ MW1 - HKC U MW1 Fred van Dijk
       
14-sept 10:00 RDZ D2 - Het Bosch D1 Wouter van Minnen
14-sept 10:00 RDZ E2 - Dalto E3 Thomas Bloemendal
14-sept 11:15 RDZ B1 - Fortissimo B2 Erik Alberts
14-sept 11:15 RDZ D1 - Dalto D2 Enrico de Jong
14-sept 12:00 RDZ E1 - Dalto E1 Jelle van Garderen
14-sept 12:30 RDZ A1 - Dalto A5 Roeland Van Arkel
14-sept 14:00 RDZ 4 - Telstar 5 Fred van Dijk
14-sept 15:30 RDZ 3 - Hebbes 3 Reserve RDZ 2?
       
21-sept 10:00 RDZ E3 - Woudenberg E2 Mayke vd Boogaard
21-sept 10:00 RDZ E2 - Viko E1 Jelle van Garderen
21-sept 10:00 RDZ D2 - HKC U D1 Wietze Weerdmeester
21-sept 11:00 RDZ A1 - MIA A2 Jeroen Filius
21-sept 11:00 RDZ C1 - Tweemaal Zes C1 Marc van 't Klooster
21-sept 11:00 RDZ E1 - Fiducia E1 Gertjan van Herk
21-sept 12:00 RDZ D1 - Huizen D1 Enrico de Jong
21-sept 12:30 RDZ 3 - Woudenberg 5 Erik Alberts
21-sept 12:30 RDZ B1 - Tweemaal Zes B2 Roeland van Arkel
21-sept 14:00 RDZ 4 - Synergo 10 Olav Boelens
21-sept 14:00 RDZ 2 - Synergo 5 KNKV
21-sept 15:30 RDZ 1 - DKOD 1 KNKV
       
28-sept 12:00 RDZ E4 - Fiducia E4 Mayke vd Boogaard
28-sept 14;00 RDZ 2 - Wageningen 8 Reserve RDZ 2?
28-sept 15:30 RDZ 1 - Skunk 1 KNKV
       
1-okt 20:00 RDZ MW1 - EKVA MW1 Fred van Dijk
       
5-okt 10:00 RDZ E3 - Viking E1 Wouter van Minnen
5-okt 11:00 RDZ D2 - Midlandia D1 Thomas Bloemendal
5-okt 11:00 RDZ E2 - OVVO E3 Wietze Weerdmeester
5-okt 11:15 RDZ B1 - DOS W B1 Bram van Arkel
5-okt 12:00 RDZ D1 - DOS W D1 Roeland van Arkel
5-okt 12:00 RDZ E1 - OVVO E2 Gertjan van Herk
5-okt 12:30 RDZ A1 - Huizen A2 Enrico de Jong
5-okt 14:00 RDZ 4 - Odik 7 Reserve RDZ 2
5-okt 15:30 RDZ 3 - Antilopen 7 Erik Alberts
       
12-okt 09:00 RDZ E3 - Arena E1 Thomas Bloemendal
12-okt 12:00 RDZ E4 - KCD E1 Thomas Werkhoven
12-okt 12:30 RDZ C1 - Synergo C2 Jelle van Garderen
12-okt 14:00 RDZ 2 - DVO 7 KNKV
12-okt 15:30 RDZ 1 - Midlandia 1 KNKV
       
15-okt 20:00 RDZ MW1 - DOS W MW1 Olav Boelens