Scheidsrechters

Beste scheidsrechters,

Bijgaand het rooster voor de 2e helft van het veld 2019.

Mocht je onverhoopt de ingeplande wedstrijd niet kunnen fluiten probeer dan in eerste instantie onderling te ruilen. Als dat niet lukt laat het mij dan tijdig weten zodat ik een andere oplossing kan bedenken.

Graag uiterlijk 30 min voor aanvang van de wedstrijd melden bij de verantwoordelijke coaches.

Ben je niet ingeroosterd, maar heb je wel interesse om te fluiten bij de jeugd en/of ben je geinteresseerd in een opleiding mail dan naar scheidsrechters@ckvrdz.nl 

Ook voor overige vragen met betrekking tot scheidsrechters kun je bij mij terecht.

Alvast dank voor jullie medewerking en veel succes met het fluiten!!

Harterlijke groeten,
Marc van 't Klooster

scheidsrechters@ckvrdz.nl 
 

Zaterdag Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
       
11-mei 15:30 RDZ 1 - Devinco 1 KNKV
11-mei 14:00 RDZ 2 - ODIK 4 KNKV
11-mei 12:30 RDZ A1 - Telstar A2 Enrico de Jong
11-mei 11:15 RDZ B1 - Viking B1 Olav Boelens
11-mei 12:30 RDZ B2 - HKC B1 Bram van Arkel
11-mei 10:00 RDZ D2 - HKC D1 Jelle van Garderen
11-mei 12:00 RDZ E1 - Koveni E1 Gertjan van Herk
11-mei 12:00 RDZ E2 - Koveni E3 Erik Alberts 
11-mei 11:00 RDZ E3 - Synergo E2 Wouter van Minnen
11-mei 10:00 RDZ E4 - Woudenberg E3 Wietze Weerdmeester
11-mei 11:00 RDZ F1 - Woudenberg F2 Jacob Letter
11-mei 10:00 RDZ F2 - Tweemaal Zes F3 Thomas Werkhoven
       
       
Zaterdag Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
       
18-mei 15:30 RDZ 1 - DKOD 1 KNKV
18-mei 14:00 RDZ A1 - ODIK A2 Erik Alberts
18-mei 12:45 RDZ B1 - Antilopen B2 Thijs Swinkels
18-mei 11:30 RDZ B2 - Midlandia B1 Harm de Boo
18-mei 12:00 RDZ E3 - VIKO E1 Wietze Weerdmeester
18-mei 11:00 RDZ E4 - HKC E2 Gertjan van Herk
18-mei 12:00 RDZ F1 - MIA F2 Wouter van Minnen
18-mei 11:00 RDZ F2 - Synergo F1 Thomas Werkhoven
       
       
Zaterdag Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
       
25-mei 14:00 RDZ 3 - Fortissimo 4 Olav Boelens
25-mei 12:30 RDZ 4 - Nova 4 Jan Drost
25-mei 12:30 RDZ D1 - DVO D2 Robert Albers
25-mei 11:30 RDZ D2 - Viking D1 Bram van Arkel
25-mei 10:30 RDZ E1 - Synergo E1 Enrico de Jong
25-mei 11:30 RDZ E2 - Fortissimo E3 Nina de Bruin
       
       
Zaterdag Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
       
1-jun 12:30 RDZ A1 - MIA A2 Enrico de Jong
1-jun 11:15 RDZ B1 - Revival B1 Erik Alberts
1-jun 14:00 RDZ B2 - Fortissimo B3 Hans Niemijer
1-jun 12:30 RDZ D1 - Reehorst '45 D1 Marc van 't Klooster
1-jun 11:15 RDZ D2 - VIKO D1 Wietze Weerdmeester
1-jun 12:00 RDZ E1 - Animo E1 Robert Albers
1-jun 12:00 RDZ E2 - Dalto E4 Thijs Swinkels
1-jun 11:00 RDZ E3 - Fortissimo E2 Nina de Bruin
1-jun 10:00 RDZ E4 - Dalto E6 Gertjan van Herk
1-jun 11:00 RDZ F1 - Viking F1 Wouter van Minnen
1-jun 10:00 RDZ F2 - Animo F1 Thomas Werkhoven
       
       
Zaterdag Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
       
15-jun 15:30 RDZ 1 - Huizen 1 KNKV
15-jun 14:00 RDZ 2 - Oost-Arnhem 4 KNKV
15-jun 12:30 RDZ 3 - De Vinken 4 Marc van 't Klooster
15-jun 12:30 RDZ 4 - Koveni 4 Enrico de Jong