• Wedstrijdprogramma

    DatumWedstrijdDetails
    za 25-mei 09:00Sparta (N)/Djops E5 - RDZ E3
    za 25-mei 10:00RDZ F1 - Spirit F2
    za 25-mei 10:00RDZ F3 - ODIK/JansenvdGrift F5
    za 25-mei 10:30SGV E2 - RDZ E2
    za 25-mei 11:00RDZ F2 - Spirit F3
    za 25-mei 11:00RDZ D2 - Het Bosch D1
    za 25-mei 11:00Victum E2 - RDZ E1
    za 25-mei 11:15Reehorst '45 A1 - RDZ A1
    za 25-mei 11:30Koveni B1 - RDZ B1
    za 25-mei 12:00RDZ C1 - De Vinken C1
    za 25-mei 12:00Tweemaal Zes D1 - RDZ D1
    za 25-mei 13:00Koveni 4 - RDZ 4
    za 25-mei 13:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6 - RDZ 2
    za 25-mei 14:00EKCA/CIBOD 1 - RDZ 1
    za 25-mei 18:00Synergo 8 - RDZ 3
    wo 29-mei 20:15Antilopen/Bloemendal Bouw MW1 - RDZ MW1
    za 01-jun. 09:45SGV D1 - RDZ D2
    za 01-jun. 10:00RDZ E2 - Atlantis E5
    za 01-jun. 10:00RDZ E3 - Midlandia E1
    za 01-jun. 10:00Tweemaal Zes B1 - RDZ B1
    za 01-jun. 11:00RDZ D1 - Victum D1
    za 01-jun. 11:00Sparta (N)/Djops F1 - RDZ F1
    za 01-jun. 11:00Unitas/Perspectief F5 - RDZ F2
    za 01-jun. 11:00Fortissimo A2 - RDZ A1
    za 01-jun. 11:30Viking E2 - RDZ E1
    za 01-jun. 12:00RDZ C2 - Nova C1
    za 01-jun. 12:15Fortissimo 3 - RDZ 2
    za 01-jun. 13:00RDZ C1 - VIKO/Het Bosch C1
    za 01-jun. 14:45Arena 2 - RDZ 3
    za 01-jun. 15:30Revival 1 - RDZ 1
    za 01-jun. 17:00MIA 8 - RDZ 4
    di 04-jun. 20:00RDZ MW1 - Spirit MW1
    za 08-jun. 10:00RDZ F2 - ODIK/JansenvdGrift F6
    za 08-jun. 10:00RDZ E1 - SKF E9
    za 08-jun. 10:00Fortissimo D1 - RDZ D1
    za 08-jun. 10:30Fiducia E4 - RDZ E2
    za 08-jun. 10:30VIKO F2 - RDZ F3
    za 08-jun. 11:00RDZ F1 - Woudenberg F2
    za 08-jun. 11:00RDZ D2 - Synergo D3
    za 08-jun. 11:00RDZ B1 - OVVO B2
    za 08-jun. 11:00Fiducia C3 - RDZ C2
    za 08-jun. 11:30RDZ A1 - SKF A3
    za 08-jun. 12:50RDZ 3 - Reehorst '45 5
    za 08-jun. 13:30Thor (H) C1 - RDZ C1
    za 08-jun. 13:45Thor (H) E3 - RDZ E3
    za 08-jun. 14:10RDZ 4 - Fiducia 6
    za 08-jun. 14:10RDZ 2 - Victum 4
    za 08-jun. 15:30RDZ 1 - DWS 1
    za 15-jun. 10:00RDZ E3 - DVO/Transus E4
    za 15-jun. 10:00RDZ F3 - Sparta (N)/Djops F2
    za 15-jun. 11:00RDZ C2 - VIKO/Het Bosch C3